0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Portugal Liga Portugal 3
Vitoria Setubal
۲
۱
Sporting Lisbon B
Finished
۰۰:۰۰
AD Fafe
-
-
Fc Felgueiras 1932
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Anadia FC
-
-
Lusitania FC Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
FC St. Pauli
۲
۲
Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie A, Women
AS Roma
۲
۱
Empoli FC
Finished
۱۵:۰۰
Hellas Verona
۰
۶
AC Milan
Finished
۱۷:۰۰
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
AL Nassr FC
۴
۰
AL Faisaly FC
Finished
۱۸:۳۵
  Turkey Amateur U19 Super Lig
Adana Demirspor U19
۱
۱
Kayserispor
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor
۳
۲
Fenerbahce
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Karagumruk
۲
۱
Caykur Rizespor
Finished
۱۲:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
-
-
Konyaspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  United Arab Emirates Presidents Cup
Al-Wasl FC
۲
۱
Al-Ain FC
Finished
۱۶:۳۵
  Greece Super League 1
Apollon Smyrnis
۰
۰
Aris Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
PAS Lamia 1964
۲
۱
Ionikos Nikea FC
Finished
۱۸:۴۵
  Nepal A-Division league
Friends Club
۱
۳
Nepal Army Club
Finished
۱۰:۴۵
  Czech Republic Winter League
FK Teplice
۳
۳
Mas Taborsko
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Prague B
۲
۳
Dukla Prague
Finished
۱۵:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۱
FK Varnsdorf
Finished
۱۳:۰۰
Bohemians Prague 1905
۱
۳
FK Jablonec
Finished
۱۳:۰۰
FK Varnsdorf
-
-
FK Mlada Boleslav
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  India Manipur State League
Dm Rao
۰
۸
Sagolband United
Finished
۰۸:۰۰
Dm Rao
-
-
Southern Sporting Union
بازی شروع نشده است
۰۸:۰۰
  France Ligue 2
Nancy-Lorraine
۲
۱
SC Bastia
Finished
۲۱:۳۰
Sochaux-Montbeliard
۳
۲
SM Caen
Finished
۲۲:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۲
Dijon FCO
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Copa Sao Paulo de Juniores
SC Corinthians SP
۱
۲
Resende FC RJ
Finished
۰۴:۱۵
Canaa EC BA
۱
۰
CA Juventus SP
Finished
۱۷:۳۰
AC Goianiense GO
۰
۳
SE Palmeiras SP
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division Women
Madrid Ccf
۲
۴
Villarreal CF
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
CD Acero
۲
۱
Callosa Deportiva CF
Finished
۲۰:۳۰
Torrent CF
۰
۳
CD Roda
Finished
۱۹:۳۰
Athletic Torrellano
۱
۱
Atletico Saguntino
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Csd Camara de Lobos
۱
۲
Maritimo Madeira B
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Altindagspor
۰
۴
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۳:۳۰
Bayrampasa
۲
۲
Kizilcabolukspor
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chamchuri United
۵
۱
Royal Thai Air Force FC
Finished
۱۲:۰۰
North Bangkok University FC
۱
۰
Grakcu Sai Mai United F.C.
Finished
۱۲:۰۰
Pattaya Dolphins United
۵
۰
Royal Thai Fleet FC
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey Amateur U19 1. Lig
Istanbulspor AS
۴
۳
Umraniyespor
Finished
۱۲:۳۰
Kocaelispor
۲
۰
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
  Israel U19 Premier Division 1
Maccabi Petah Tikva
۲
۱
Maccabi Tel Aviv
Finished
۱۳:۲۰
Ironi Nesher
۱
۳
Maccabi Haifa
Finished
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۰
۰
Vllaznia Shkoder
Finished
۲۲:۱۵
Skenderbeu Korce
۰
۰
KF Laci
Finished
۱۹:۱۵
  International Clubs Club Friendly Games
FC Zbrojovka Brno
۳
۳
FC Fastav Zlin
Finished
۱۳:۳۰
FC Hradec Kralove
۳
۰
MFK Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
1. SC Znojmo FK
۴
۳
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۴۵
FK Spartak 1918 Varna
-
-
PFC Chernomorets Burgas
inprogress
۱۵:۳۰
  France National 2
FC Fleury 91
۰
۱
Saint-Quentin
Finished
۲۰:۳۰
Les Herbiers
۲
۱
Montpellier HSC 2
Finished
۲۰:۳۰
FC Versailles 78
۳
۱
St. Pryve-Saint Hilaire
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Sergipano, Serie A1
CS Sergipe SE
۲
۱
Falcon SE
Finished
۲۲:۳۰
  Rwanda National League
AS Kigali
۱
۲
Rutsiro FC
Finished
۱۴:۰۰
  Germany 3. Liga
SC Freiburg II
۲
۳
1. FC Magdeburg
Finished
۱۶:۳۰
VfL 1899 Osnabruck
۲
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano
AD Bahia de Feira BA
۲
۲
EC Bahia BA
Finished
۲۲:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
۰
۲
Belediye Kutahyaspor
Finished
۱۳:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۱
Hendek Spor Sakarya
Finished
۱۳:۳۰
  Nigeria Professional League
Akwa United FC
۲
۰
Katsina United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Championship League
Fountain Gate FC
۰
۱
Pamba SC
Finished
۱۶:۳۰
Green Warriors FC
۲
۱
African Sports Club
Finished
۱۶:۳۰
Dtb FC
۱
۰
Kitayose FC
Finished
۱۶:۳۰
Mwadui FC
۱
۰
Gwambina FC
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۵
۰
Ndanda FC
Finished
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Championship
Dergview FC
۱
۱
Loughgall FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
CD Tondela
۳
۱
Leixoes SC
Finished
۱۸:۳۰
FC Porto
۲
۳
Pacos Ferreira
Finished
۱۸:۳۰
CD Feirense
۰
۲
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۸:۳۰
FC Famalicao
۱
۳
Gil Vicente
Finished
۱۸:۳۰
Academica Coimbra
۱
۲
GD Estoril Praia
Finished
۱۸:۳۰
SG Sacavenense
۱
۱
Uniao de Leiria
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2
Olympiacos Piraeus B
۲
۲
AO Kavala 1965
Finished
۱۶:۱۵
Pasa Irodotos
۰
۰
Panathinaikos B
Finished
۱۶:۱۵
  Iceland Reykjavik Cup
Fylkir Reykjavik
۳
۰
Fjolnir
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal U23 Championship
Belenenses SAD
۱
۱
CS Maritimo
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nongbua Pitchaya FC
۳
۲
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional, Women
SCU Torreense
۰
۲
SL Benfica Lisbon
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Customs Ladkrabang United FC
۲
۰
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۱
۳
Muangkan United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
University College Dublin Reserves
۱
۰
Wicklow Rovers AFC
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 2nd Division
Ermis Aradippou FC
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۰۰
Nea Salamina Famagusta
۳
۲
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۳
۲
Omonia Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Asil Lysis
۰
۰
Onisilos Sotira FC
Finished
۱۶:۰۰
  Zambia Super League
Prison Leopards
۲
۱
Buildcon
Finished
۱۶:۳۰
Kafue Celtic FC
۲
۲
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۱
۱
Bumamuru FC
Finished
۱۶:۳۰
Musongati FC
۰
۳
Flambeau Du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
Flambeau de L Est
۱
۳
Le Messager Ngozi FC
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Biashara United FC
۳
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  England Amateur Southern Football League,premier Division Central
Bromsgrove Sporting
۰
۲
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
CD Paracuellos Antamira
۴
۱
AD Villaviciosa
Finished
۱۸:۳۰
  England Amateur National League South
Hemel Hempstead Town
۳
۱
Bath City FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۰
Welling United
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue 1
AS Saint-Etienne
۱
۲
RC Lens
Finished
۱۹:۳۰
  England Amateur Southern Football League, Premier Division South
Poole Town
۲
۱
Gosport Borough
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Utebo FC
۳
۱
Cuarte CD
Finished
۱۹:۰۰
  England Amateur Isthmian League, Pr. Div
Bowers & Pitsea FC
۰
۱
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
  England Amateur National League North
Hereford FC
۰
۲
Gateshead FC
Finished
۱۸:۳۰
Blyth Spartans AFC
۲
۰
Gloucester City
Finished
۱۸:۳۰
  Macao 1St Division
Benfica de Macau
۶
۰
Casa De Portugal
Finished
۱۶:۳۰
  Simulated Reality League Winter Srl Friendlies
Republic of Ireland Srl
-
-
England Srl
inprogress
۱۰:۳۰
USA Srl
-
-
Sweden Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Spain Srl
-
-
South Korea Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Austria Srl
-
-
Poland Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Russia Srl
-
-
Wales Srl
inprogress
۱۴:۳۰
Serbia Srl
-
-
Czech Republic Srl
inprogress
۱۵:۳۰
  Hong Kong, China Premier League
Southern District Football Club
-
-
Hong Kong Rangers
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Lee Man FC
-
-
Eastern SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Sivasspor SRL
-
-
Trabzonspor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Fatih Karagumruk SK Srl
-
-
Caykur Rizespor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Adana Demirspor Srl
-
-
Kayserispor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Antalyaspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
Udinese Calcio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
US Salernitana Srl
-
-
SS Lazio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
UC Sampdoria SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Wolverhampton Wanderers SRL
-
-
Southampton FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Norwich City SRL
-
-
Everton FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Newcastle United SRL
-
-
Watford FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Aston Villa SRL
-
-
Manchester United FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Manchester City SRL
-
-
Chelsea FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Paris Saint-Germain SRL
-
-
Stade Brestois 29 SRL
inprogress
۱۴:۳۰
AS Saint Etienne SRL
-
-
RC Lens Srl
inprogress
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
1. FC Cologne SRL
-
-
Bayern Munich SRL
inprogress
۱۵:۰۰
VfL Wolfsburg SRL
-
-
Hertha BSC SRL
inprogress
۱۵:۰۰
VfB Stuttgart Srl
-
-
RB Leipzig SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Union Berlin SRL
-
-
TSG 1899 Hoffenheim SRL
inprogress
۱۵:۰۰
FSV Mainz SRL
-
-
VfL Bochum Srl
inprogress
۱۵:۰۰
Borussia Monchengladbach SRL
-
-
Bayer 04 Leverkusen SRL
inprogress
۱۵:۰۰
  Malta Premier League
Gudja United
-
-
Sliema Wanderers
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Balzan Youths
-
-
Hamrun Spartans FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sirens FC
-
-
St. Lucia FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France Division 1 Women
EA Guingamp
-
-
Girondins Bordeaux
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
Atletico Albacete
-
-
CD AZUQUECA
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
UD SANTA MARTA
-
-
CD Colegios Diocesanos
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۱
۰
Ballymena United
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید