0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Petr Bradach
۳
۱
Zdenek Bilek
Finished
۰۰:۳۰
Jan Herold
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۳
۱
Petr Hisler
Finished
۰۰:۰۰
Petr Hisler
۲
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Bilek
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۱:۳۰
Eric Maresh
۳
۰
Petr Bradach
Finished
۰۰:۰۰
Martin Pavliska
۰
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Skalicky
۲
۳
Jan Herold
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Svec
۳
۲
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Hruska Jr
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۱:۰۰
Ales Krejci
۳
۲
Zdenek Janovsky
Finished
۰۰:۰۰
Zdenek Janovsky
۳
۲
Karel Hons
inprogress
۰۰:۳۰
Petr Masa
۱
۳
Ales Krejci
Finished
۰۱:۰۰
Matej Mazurek
۰
۳
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۰۰
Petr Hisler
۳
۱
Jiri Svec
Finished
۰۱:۳۰
Martin Pavliska
۳
۰
Matej Mazurek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Masa
۰
۳
Zdenek Janovsky
Finished
۰۲:۰۰
Eric Maresh
۰
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۰
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Pesula
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۲:۳۰
Tomek Batog
۰
۲
Robin Pacha
inprogress
۰۲:۳۰
  World TT-CUP
Roman Vashchuk
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Petr Kotrbaty
۳
۰
Adam Khalaila
Finished
۰۰:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۵۵
Petr Kotrbaty
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Roman Vashchuk
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۰:۲۵
Marek Kulisek
۳
۲
Pasek Dominik
Finished
۰۰:۵۰
Pasek Dominik
۱
۳
Adam Khalaila
Finished
۰۱:۵۰
Petr Kotrbaty
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۲۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Eduard Rubtsov
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۰۰:۰۰
Roman Chuyko
۳
۰
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۰۰
Eduard Rubtsov
۱
۱
Roman Chuyko
inprogress
۰۲:۳۰
  Europe TT Elite Series
Artur Grela
۱
۳
Daniel Gorak
Finished
۰۰:۰۰
Szymon Radlo
۱
۳
Mateusz Kalinowski
Finished
۰۰:۱۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۰:۳۰
Piotr Chodorski
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Mateusz Burkacki
Finished
۰۱:۱۵
Mateusz Kalinowski
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۴۵
Szymon Marciniak
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Radlo
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۱۵
Petas Kacper
۲
۰
Blazej Cioch
inprogress
۰۲:۳۵
  Russia Liga Pro
Anton Gerasimov
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Roman Astreev
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Popov
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Zirin
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۲
۰
Anatoly Ilin
inprogress
۰۲:۰۰
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۲:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۰
۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
inprogress
۰۲:۱۵
Roman Astreev
-
-
Aleksey Zirin
بازی شروع نشده است
۰۲:۴۵
Vladimir Dakhin
-
-
Oleg Kharlakin
inprogress
۱۰:۴۵
Vyacheslav Chernov
-
-
Vladimir Dakhin
inprogress
۱۱:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۲
۰
Davit Mirzoyan
inprogress
۰۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید